Mikroinstalacje

Dla twojego domu lub firmy

/static/img/house.jpg
01 Prąd ze słońca Panele słoneczne wykorzystują jeden z najpoteżniejszych zasobów energii- energie słoneczną. Wybierając komponenty, z których następnie realizujemy instalację fotowoltaiczną, zawsze kierujemy się potrzebami naszych Klientów.
/static/img/zdjecia/consulting.jpg
02 Niższe rachunki Nie czekaj i zacznij inestować w własną produkcje energii. Rozwiązanie to wiąże się z szybkim zwrotem inwestycji i znacznym obniżeniem rachunków za prąd.
/static/img/money.jpg
03 Możliwość dofinansowania Przyszli właściciele mikroinstalacji mogą liczyć na wiele benefitów, w tym skorzystanie z różnorodnych programów dofinansowania, tj. "Mój prąd", czy "Czyste Powietrze". Wybranie odpowiedniego pakietu może znacznie zmniejszyć koszt inwestycji, a tym samym skrócić czas, w którym zwrócą się wydane pieniądze.

Zapewniamy

Najlepsze komponenty
Konkurencyjne ceny
Profesjonalnych instalatorów

Polacy coraz częściej wykorzystują darmową energię ze Słońca instalując na dachach swoich domów elektrownie słoneczne. Wybór odpowiedniej konfiguracji zależy od wielu czynników. Dostępna przestrzeń, potencjalne oszczędności, niezależność energetyczna i oczywiście wygląd będą miały znaczenie. Właściwe dobrane panele słoneczne na dachu będą produkowały energię elektryczną za darmo, optymalnie pokrywając zapotrzebowanie energetyczne. Pozwoli to uniezależnić każdy dom posiadający instalację fotowoltaiczną od podwyżek cen prądu w przyszłości. Domowa instalacja PV przetwarza promieniowanie słoneczne na energię elektryczną, którą można wykorzystać do zasilania dowolnego typu urządzeń domowych, tym samym generując spore oszczędności w płatnościach za prąd. Panele fotowoltaiczne, które są nieograniczonym źródłem zielonej energii, pozwalają na zmniejszenie zanieczyszczenia środowiska. Ofertę kierujemy zarówno do gospodarstw domowych, jak i różnych przedsiębiorstw oraz firm. Nasze instalacje fotowoltaiczne poza tym, że są nowoczesne i wydajne, prezentują się profesjonalnie i efektywnie pod względem wizualnym na różnego rodzaju budynkach naszych Klientów. Stajemy na wysokości zadania, aby każdy nasz projekt stal się innowacyjnym rozwiązaniem i spełniał oczekiwania naszych Klientów.

background

Skontaktuj się z nami!

  1. Skontaktuj się z nami i przedstaw nam potrzebne informację do przygotowania oferty.
  2. Po analizie możliwości zastosowania instalacji fotowoltaicznej na Twoim dachu przedstawimy Ci ofertę w kilku kombinacjach.
  3. Po podpisaniu umowy, w ciągu 14 dni instalacja będzie pięknie prezentowała się na Twoim dachu.
  4. Po zakończonym montażu nasi pracownicy uzupełnią wniosek o przyłączenie nowej mikroinstalcji.